Verus Group

Verus Logistics

Działamy w branży TSL (transportspedycjalogistyka). Zakresem działania obejmujemy Polskę oraz wszystkie kraje europejskie.

Stawiamy na profesjonalizm, kreatywność i dbałość o najmniejsze szczegóły związane z naszą pracą. Doskonałe efekty zawdzięczamy naszemu doświadczeniu w branży, wykwalifikowanemu personelowi i nieustępliwości pozwalającej wykonać każde powierzone nam zadanie na czas.

01. LOGISTYKA

Verus Logistics to globalny dostawca usług transportowych

Działamy w branży TSL (transport – spedycja – logistyka). Zakresem działania obejmujemy Polskę oraz wszystkie kraje europejskie.
Organizujemy transport intermodalny.

02. SPEDYCJA

Krok przed indywidualnymi oczekiwaniami klientów

Działamy w oparciu o Ogólne Polskie Warunki Spedycyjne 2010. Naszą przewagę osiągamy przez szeroką ofertę, w skład której wchodzą transport lądowy w kraju i za granicą.

03. TRANSPORT

Jakość i doskonałość transportu – ulepsz swój biznes

Od wielu lat doskonalimy i rozbudowujemy naszą ofertę, mając na uwadze potrzeby szerokiego grona Klientów. Opierając się na nieustannym rozwoju, konsekwentnie umacniamy swoja pozycję na rynku.

Zapewniamy profesjonalny serwis, gwarancje terminowości oraz rzetelności w wykonywanej przez nas pracy. Tam gdzie będzie to potrzebne, organizujemy transport intermodalny (wieloma gałęziami transportu).

Nasi klienci zawsze otrzymują tylko najkorzystniejsze rozwiązania.
Wartością nadrzędną w działaniach firmy jest dobro klienta i cenny czas.

Zapewniamy kompleksową obsługę wszystkich ładunków w systemie „door to door”.

Usługi dodatkowe:

  • ubezpieczenie ładunków.

Uzupełnieniem naszej oferty jest pomoc merytoryczne oraz doradztwo w zakresie transportu.

Nasi indywidualni doradcy są do Państwa dyspozycji na każdym etapie realizacji oferując pełną obsługę z zakresu krajowego i międzynarodowego transportu towarów drogą

  • lądową
  • morską
  • jak i powietrzną.

Cechami, które wyróżniają pracowników firmy są:

  • inicjatywność
  • sumienność
  • wiarygodność
  • rzeczowość